Een nieuw Belgisch reismerk
Globy is een nieuw Belgisch reismerk dat gespecialiseerd is in op maat gemaakte rondreizen met karaktervolle hotels in Zuid-Europa en Noord-Amerika. Globy richt zich op op maat gemaakte rondreizen met "karakter" en 4-sterrenhotels, vaak als een toegankelijker alternatief voor de luxe-reizen van Odysseus.

Globy geeft je de vrijheid om te ontdekken op jouw manier, zonder druk of planning die je tempo dicteert. Jij rijdt, jij voelt, jij beslist — zij zorgen voor de rust, hat kader en de ruimte om helemaal op te gaan in je reis.
Een sfeervolle, luxueuze website
Globy moest sfeer en luxe uitstralen. Aan de hand van een arsenaal aan prachtige reisfoto's ontwikkelden we voor hen een inspirerende website waarbij klanten op een eenvoudige manier offerte kunnen aanvragen voor een bepaald circuit. Verder kunnen ze ook hen eigen circuit op maat samenstellen. Alles werd op maat ontwikkeld in WordPress.
